• RP_ERKEK_PROTEZ_ANKARA_2
  • RP_ERKEK_PROTEZ_ANKARA_2
  • RP_ERKEK_PROTEZ_ANKARA_2
  • RP_ERKEK_PROTEZ_ANKARA_2
  • RP_ERKEK_PROTEZ_ANKARA_2
  • RP_ERKEK_PROTEZ_ANKARA_2
RP_ERKEK_PROTEZ_ANKARA_2
Ürün Kodu : RP_ERKEK_PROTEZ_ANKARA_2       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
1,600.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+


– Ankara 2 Modeli Protez Saç-

 

%100 Gerçek insan saçlarından üretilmiş

Ankara 2 Modeli Protez Saçın orta bölümü french lace olduğu için hava ve su geçirgenliğine sahiptir.

Bu sayede kafa deriniz oksijen alır ve derinizin su ile teması sağlanır. 

Ön kısımlardaki 1 cm lik bölüme Hair Bleaching tekniği ile saç ağartma uygulanmıştır.

Bu sayede Saç dipleri ve düğüm yerleri, derinizin rengi ile aynı renkte görünür, alın bölgenize %100 Doğal bir görünüm kazandırır.

Ön bölümdeki nanofilament tül, kullanıcının ölçülerine göre kesilebilir.

Ön tül bölümde 1 cm lik bir bölüm doğallığın arttırılması için RSK tek düğüm ile işlenmiştir.

Geri kalan bölümde DRSK çift düğüm kullanılmıştır.

360 derece pu. bantlama bölümü sayesinde her açıdan mükemmel tutuş gücü sağlar.

Ön bölümlerde, ince yapılı, tamamen şeffaf ve güçlü, nanofilament tül sayesinde belirginlik sıfıra çekilmiştir.

15 cm saç uzunluğuna sahip Free Style Ankara 2 Protez Saç Modeli ipeksi yapısı ve yönsüz oluşu sayesinde her modele rahatlıklar girer, kolay taranır.

İster arkaya tarayın ister yanlara, her durumda da mükemmel sonuçlar alırsınız.

Dileğinize göre sprey, wax, s

Walker Tape - Lace Front™ Ürün Kullanım Şekli:

Walker Tape tarafından şimdiye kadar üretilen en çok kullanışlı Protez Saç bandı diyebiliriz. Diğer bantlardan farklı olarak üretilen Lace Front Tül ve Poly tabanlı ünitelere daha sağlam yapışıyor olmasıdır. Ultra Hold Tape bandına nazaran daha incedir.  Tutuculuğunu 2 - 3 haftaya kadar koruyabilen, aynı zamanda esnek ve fazla kalıntı bırakmadan temizlenebilen bantdır. Kullanım süresi cilt yapınızdaki yağ oranına, hava koşullarına ve 'Bakım' esnasında yapmış olduğunuz işlemlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Walker Tape Ultra Hold Adhesive Solvent Kullanım Şekli:

 

Walker Tape Ultra Hold likid yapıştırıcı ile Protez Saçınızı daha hızlı ve güçlü bir şekilde yapıştıra bilirsiniz. Temizlerken kafa derinizde kalıntı bırakmaz, C-22 Solvent ve Action Solvent ile kolayca temizlenebilir. Cildinize zarar vermez. Ünitenin üzerindeki bantları temizlemek için C-22 veya Action Solventi kapağı olan saklama kabına boşaltın, daha sonra ünitenin bant yapışan yüzeyini solvente yatırın 5 – 10 dk bekledikten sonra şampuanlı suya yatırın 2 – 3 dakika da şampuanlı suda beklettikten sonra durulaya bilirsiniz.

 

İÇERİĞİ: İzopropanol, Etil Asetat, Heptan, Toluen

 

UYARILAR: Ateşten uzak tutun. Tahriş olmuş ciltlere uygulamayın. Göz ile temasından kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.Kullanmadan önce küçük bir alanda test edin. Silikonlu bölgede 2-3 dakikadan fazla bekletmeyin.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Neden Cilt Yapısına Göre Değişir?

Kullanmış olduğunuz bantlar medikal bantlardır ve cilt yapınızdaki yağ oranına bağlı olarak erime ve atma durumları yaşanmaktadır. 

Her cildin banda vermiş olduğu tepki farklıdır. Bantlardaki çeşitlilik kullanıcıların cilt yapılarının çeşitliliğine göre oluşturulmuştur.

Cildinize uygun bandı deneme yanılma yöntemiyle bulmanız gerekmektedir. Deneme yanılma yönteminin sizler için masraflı olduğunu düşünerek

siz değerli kullanıcılar için YENİ bir paket içeriği geliştirdik. '6 Farklı bant çeşidini tek paket yaptık' 

6 Farklı bant çeşidini, her banttan 6 adet olmak üzere, 1 pakette 36 adet olacak şekilde hazırladık. Tek pakette 6 farklı bant çeşidini deneme fırsatınız olacak.

Her bakımda kullanmış olduğunuz bandı not alarak tutuculuk sürelerini gözlemleyebilir, cildinizin vermiş olduğu tepkileri test edebilirsiniz.

Bu şekilde cildinize uygun bandı teşhis etmiş olursunuz.

Neden Hava Koşullarına Bağlıdır? 

Protez saç bantları ve sıvı yapıştırıcıları terlemelere ve yağlı ciltlere çok fazla dayanabilen özellikte olmadığını belirtmek isteriz. İş hayatınızda çok fazla terleyen birisiyseniz maalesef

ki bantlardan istediğiniz performansı alamayacaksınız. Özellikle yaz aylarında nemden ve sıcaktan dolayı bantlarda akma görülebilmekte, tutuş gücü

zayıflamaktadır. Özellikle yaz aylarında bantlar neden akıyor sorusuyla sık sık karşılaşıyoruz. Sıcak havalarda ve yağlı ciltlerdeki bant akva ve atma sorununu aradan kaşdırmak için kullnmanız gereken ürünler aşağıdakilerdir.

Ter ve Yağ Önleyici:

Scalp Protector

Scalp Protector Thick

Max Hold Sport

Likit Yapıştırıcı:

Ultra Hold

Extreme Hold

Walker Signature Adhesive

Bakım Esnasında Yapılan Hatalar:

Bakım Esnasında bir çok kullanıcı dikkat edilmesi gereken hususları gözardı ederek bakım yapmaktadır. 

Dikkat edilmesi gerekenler aşağıda sıralanmıştır:
 

1) Protez saçınızın alt yapısının yağdan arındırılmış ve kuru olması çok önemlidir. Aldığımız şikayetlerden bir tanesi de

bandın cilde yapıştığı fakat protez saçın alt yapısına yapışmadığı yönünde oluyor. Kullanmış olduğunuz sökücüler yağ bazlıdır.

Bakım esnasında protez saçın alt yapısından iyice arındırmanız gerekiyor. Bandın protez saça yapışmıyor olmasının nedenlerinden biride budur.
 

 2) Protez saçı temizlediğiniz gibi cildinizi de yağdan arındırmanız gerekmektedir. Bazı durumlarda şampuan yetersiz kalabiliyor. Alternatif olarak traş köpüğü ile kafa derinizi yıkamanız tavsiyemizdir. 
 

3) Kafa derinizden çıkan saçların tıraşlanmıyor olması. Her bakımda cildinizin pürüzsüz olduğundan emin olmalısınız. Traş etmediğiniz saçlar canlı olduğu için yağlanmayı iki katına çıkartacaktır. Yağlanma olduğu içinde bandınız atacaktır.
 

4) Tak-Çıkar işlemi, bir çok kullanıcı sabah uygulamayı yapıp, akşam yatacağı zaman çıkartıp bant değiştirmeden ertesi

sabah tekrardan bantlara fön ile ısı vererek kullanım yapmaktadır.  Protez saç bantlarının tamamında böyle bir özellik yoktur ve

tavsiye etmediğimiz bir kullanım şeklidir. Bu şekilde kullanarak, ünitenin 2-3 hafta bandını değiştirmeden kullanamazsınız. 

Kafanızdan çıkarttığınız anda bant hava almaya başlar ve üzeri tozlanır, bu da bandın tutuculuğunu baya azaltır.

Isı verdiğinizde bir nebze geri gelir fakat beklediğiniz performansı alamazsınız. Kullanmış olduğunuz bantlar kuvvetli bantlardır.

Yeni bant uygulaması yaptığınız zaman tutuculuk güçleri zayıflamadan sök-tak işlemi yapmaktaysanız bu da doğru bir kullanım değildir. Bantlar hem cildinize hemde üniteye sağlam bir şekilde yapıştığından sökme işlemide hem cildinize hemde ünitenin tül kısımlarına istemden zarar verebilirsiniz.
 

Sağlıklı Bakım Aralığı;

Bizim önerdiğimiz en sağlıklı bakım aralığı 7-10 gün arasındadır. Bildiğiniz üzere bantların yapıştığı kısımlar hava ve su geçirmemektedir.

3-4 hafta cildinizin hava ve su geçirmiyor olması, cildiniz için ne kadar sağlıklı olabilir? Cilt sağlığınıza da önem vermelisiniz. Cilt sağlığınız için nemlendirici kremler kullanabilirsiniz.

 


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?